Ne može Zubairu toliko golova da postigne koliko Partizanova odbrana može da primi (VIDEO)

Milica Stanković avatar

Posle napetih 90 minuta fudbalske utakmice, Partizan i Novi Pazar su odigrali nerešeno 3:3. Ova utakmica je obeležena golovima sa obe strane, sa Partizanom koji je poveo sa 2:0, ali je Novi Pazar uspeo da se vrati i izjednači rezultat.

Prvih 45 minuta su bila veoma uzbudljiva, sa rezultatom 2:2. Za Novi Pazar su pogotke postigli Đuranović i Bujat, dok su za Partizan golove postigli Zubairu i Kovač. Drugo poluvreme nije donelo toliko golova, ali je bilo jednako napeto. Partizan je poveo u 74. minutu golom Zubairua, nakon sjajnog dodavanja Nathoa. Upitan je bio ofsajd, ali VAR je potvrdio da je gol bio regularan.

Novi Pazar je uspeo da izjednači rezultat preko Đuranovića, nakon još jedne loše odbrane od strane Partizana. Nakon izjednačenja, ni jedna ekipa nije uspela da postigne gol i utakmica je završena nerešeno 3:3.

Ova utakmica predstavlja veliku borbu za oba tima, sa Partizanom koji želi da se poboljša nakon loših rezultata u prethodnim utakmicama, dok Novi Pazar pokušava da se domogne vrha tabele.

Nakon ovog rezultata, Partizan se nalazi na četvrtom mestu na tabeli, dok je Novi Pazar na sedmom mestu. Obe ekipe imaju još mnogo utakmica pred sobom u borbi za šampionsku titulu.

Navijači su uživali u ovoj uzbudljivoj utakmici, sa oba tima koji su pokazala veliku želju za pobedom. Nadamo se da će sledeće utakmice doneti još više uzbuđenja i golova.

Posle ovog rezultata, obe ekipe će se okrenuti sledećim utakmicama, sa ciljem da pobede i poprave svoje pozicije na tabeli. Fudbalska sezona je u punom jeku, sa mnogo uzbudljivih utakmica pred nama. Navijači se nadaju da će njihove ekipe ostvariti uspeh u narednim utakmicama i dostići svoje ciljeve.

Ovo nerešeno stanje na tabeli obezbeđuje navijačima još više uzbuđenja i neizvesnosti u trci za titulu. Obe ekipe treba da ostanu fokusirane i nastave da igraju sa velikim entuzijazmom i željom za pobedom. Svaka utakmica je važna i može imati veliki uticaj na konačan ishod sezone. Navijači se nadaju da će njihove ekipe nastaviti da igraju dobro i ostvariti uspeh u narednim utakmicama.